Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

12 червня 2019 року креативний простір Харкова, Арт-завод «Механіка». Інакша земля, порине у потужні звуки пісень справжніх українських рокерів – гурту «Беz обмежень».

Тур на підтримку нового альбому «Буду з тобою!» охопить понад 100 міст країни та завершиться у грудні цього року у Києві. Це четверта платівка хлопців, що працюють разом та створюють чарівну музику вже понад 10 років. Шлях до успіху «Беz обмежень» був складним та довгим. Нагадаємо, що популярність гурту принесла участь у телевізійному шоу музичних талантів каналу СТБ – Х-фактор 7. Мільйонні перегляди у Youtube, повні зали у Києві та по усій країні – все це результат захоплюючого злету «Беz обмежень».

Ліричні, романтичні та чуттєві… Драйвові, надпотужні та шалені… Неймовірні, фантастичні пісні знаходять відгук у душі кожного слухача. Зі сцени лунають зізнання у коханні, слова підтримки та віри. Прониклива та чуттєва атмосфера концерту створює особливий настрій та запам’ятовується надовго.

Надихаючі твори альтернативного гурту під відритим небом Харкова не залишать байдужим нікого. Справжні чоловіки готові поділитися з Вами силою емоцій та зарядити скаженою енергією пісень.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.