Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

21 вересня стіни оновленого залу Харківської філармонії наповняться проникливими мотивами грузинських мелодій. Маестро Вахтанг Кікабідзе зустрінеться з українським глядачем та виконає неперевершені музичні твори зі свого репертуару.

Лауреат міжнародних пісенних конкурсів і кінофестивалів, почесний громадянин міста Тбілісі, народний артист Грузії, заслужений артист України Кікабідзе пройшов довгий та тернистий шлях до бажаного визнання. Понад 60 років присвячені сцені та кіно. Мільйони сердець декількох поколінь шанувальників, скорених виразністю та проникливістю тембру голосу.

Свіжість гірського повітря, солодкий та терпкий присмак винограду, відважність справжніх грузинських чоловіків та багато інших асоціацій з’являються в уяві, коли слухаєш пісні, які співає Вахтанг Кікабідзе. Відомі грузинські твори «Тбілісо» та «Суліко», золоті шлягери «Мої роки – моє багатство», «Чіто-Гріто», не дивлячись на роки, популярні і досі.

Молодий душею співак, актор, режисер та сценарист постійно гастролює. П’ять континентів аплодувало виступам Вахтанга Костянтиновича.

22 вересня о 19 годині відомий 81-річний співак та актор, народжений в Тбілісі, зачарує своєрідним колоритом голосу та подарує кожному щиру посмішку! Маестро з нетерпіння чекає на зустріч з Вами та Вашими рідними у залі Харківської філармонії.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.