Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

16 квітня у Житомирському театрі ім .І.Кочерги відбудеться неймовірна музична подія від команди Prime Orchestra – симфо-шоу «Кіно-хіти».

Перші акорди і перед очима розгортаються події до болі знайомої з малку кіноісторії. Музика, що супроводжує кінострічки, така різноманітна: лірична та епічна, трагічна та весела. Дуже часто вона відокремлюється від фільму та живе власним життям.

Цієї весни Prime Orchestra пропонує насолодитися улюбленими саудтреками до відомих кінокартин. Шедеври з Божевільного Макса, Матриці, Титаніка, Іграшки та інших стрічок лунатимуть зі сцени. «Кіно-хіти» –  нова сходинка в історії симфо-шоу, що з 2014 року дивує та радує музичних поціновувачів. Мікс напрямків, неординарна подача, гармонійне поєднання сучасного й класичного виконання робить кожну нову програму неповторною і такою, що запам’ятовується глядачем надовго.

Нам є чим Вас здивувати! Використання новітніх світлових ефектів та технологій обробки звука, незвичайні декорації, декілька екранів, участь вокалістів, діджея, сучасного симфонічного оркестру та рок-бенду – лише невеличка частина сюрпризів, що ми підготували для глядача.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.