Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Музична гордість Грузії – Ніно Катамадзе привітає рідну країну з Днем Незалежності великими концертами. Наприкінці травня чарівний, чуттєвий, проникливий голос співачки лунатиме зі сцен Одеси та Києва у супроводі великого оркестру.
Талановита та незрівнянна, багатогранна та щира виконавиця своїми авторськими піснями змушує кожного слухача надіятися, співчувати та замислитися про цінності життя. Музика, яку створює Ніно, складна, інтелектуальна. Творчість композитора спрямована на виявлення сутності складних явищ життя.
Магія мелодій Катамадзе зачаровує, проникаючи у потаємні куточки душі. Ніно з легкістю імпровізує, немов вплітає звуки у вишукане мереживо мелодії.
Емоційність і самобутність манери виконання грузинської співачки завоювала серця прихильників по всьому світу. Концерти Катамадзе збирають повні зали у Польші, Литві, Франції, Великобританії, США, Турції та Ізраїлі. Пісні неодноразово ставали саундтреками до відомих кінофільмів. На Батьківщині Ніно Катамадзе двічі визнавалася кращою виконавицею.
Проведіть незабутній вечір, насолоджуючись співом джазового дива. Станьте частиною музичного свята. Цей концерт Ви запам’ятаєте надовго!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.