event-image

PRIME ORCHESTRA. Ювілейний концерт

25 листопада 2019, понеділок 19:00

Житомир, Житомирський театр ім. І. Кочерги

Без посередникiв
Без сервiсних зборiв
Гарантiя оригiнальностi квитка
Гарантiя повернення
Восени 2019 PRIME Orchestra відсвяткує своє п’ятиріччя грандіозним ювілейним туром, який завершиться в кінці весни 2020! До святкової програми з циклу «Світові Хіти» увійдуть кращі і найулюбленіші глядачами композиції, зіграні оркестром за 5 років, в оновленому варіанті, а також нові приголомшливі версії хітів, які ще не виконувалися оркестром! Prime Orchestra порадують шанувальників ще більш масштабним і яскравим шоу, сучасними саунд-технологіями, унікальними аранжуваннями, фірмовим потужним живим звучанням, а також гумором, харизматичним вокалом, спецефектами і, звичайно ж, ураганом емоцій!
PRIME Orchestra – унікальне явище на світовій музичній сцені! Це сучасний симфонічний кросовер-оркестр – симбіоз новаторства і традицій, природного таланту і передових технологій! Симфонічний шоу від PRIME Orchestra – це завжди професійно, якісно, потужно, яскраво і драйвово! У кожній програмі – кращі світові хіти рок, поп, електронної, а тепер ще й реп музики в оригінальній симфонічної інтерпретації, яка дарує всесвітньо відомих композицій нове життя, а глядачам – можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики.
Крім традиційних для оркестрів музикантів, до складу Prime Orchestra входять драйвовий рок-бенд, епатажні вокалісти, хор і навіть ді-джей! На рахунку колективу на даний момент – більше 400 концертів в різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках, фестивалях, тисячі кілометрів, подоланих в турах, сотні тисяч вдячних глядачів, які відвідали концерти, мільйони переглядів в інтернеті і позитивні відгуки з усього світу!