event-image

Оксана Муха. Українське Різдво

17 січня 2020, п’ятниця 19:00

Харків

Харківська філармонія (Велика зала)

Без посередникiв
Без сервiсних зборiв
Гарантiя оригiнальностi квитка
Гарантiя повернення
17 січня Оксана Муха привезе «Українське Різдво» у Харків
У Західній Україні уже стало доброю традицією – колядувати з Оксаною Мухою. Кілька років поспіль у січні співачка запрошує на свої Різдвяні концерти. І цьогорічна зима – не виняток. Вперше Оксана Муха привезе «Українське Різдво» у Харків. У новому великому залі Харківської філармонії володарка титулу «Голос країни», заслужена артистка України виступить 17 січня 2020 року – у супроводі групи музикантів, а також академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії та академічного хору імені В’ячеслава Палкіна. Початок концерту – о 19:00.
Різдвяні вечори з Оксаною Мухою – це щира, душевна і дружня коляда. У новій концертній програмі співачки – автентичні та авторські колядки у несподіваних аранжуваннях. Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так і всім відомі колядки «Добрий вечір тобі», «Бог ся рождає», «Тиха ніч», «На небі зірка ясна засяла», що з року в рік звучать у кожній українській родині. «Від тихої – до гучної коляди, яку обов’язково підхопить увесь зал!», – каже Оксана Муха. Не обійдеться, звісно, й без святкових прем’єр і творчих експериментів.
– Для мене дуже цінно привезти «Українське Різдво» саме до Харкова, – розповідає Оксана Муха. – Це вже кілька років було моєю мрією. Радію, що вона здійсниться – і ми з харків’янами заколядуємо так, щоб почула уся Україна!
 «Українське Різдво» від Оксани Мухи – це не тільки про пісенну традицію Різдва, це також про відчуття затишку і єдності української землі. Про ту неймовірно теплу атмосферу, яка панує у кожній українській домівці у часі, коли звучить Коляда. Відтак на сцені та у залі співачка і її музиканти намагатимуться передати те щемке і таке рідне з дитинства передчуття дива і відчуття Різдвяного піднесення.
– Що може бути кращим, величнішим, достойнішим, аніж прославляти Христа у часі Різдвяних свят, радіти Його народженню, вітати Його життя? – зауважує Оксана Муха. – Кожен із нас робить це по-своєму – так, як уміє. Я – на сцені, разом із найкращими музикантами і найкращими слухачами в залі! Уже чую, як ми гуртом колядуємо, як радіємо, як маємо добрий вечір! Чим більш дружно і більш згуртовано звучатиме наша коляда – тим більше світла з’явиться у серці кожного з нас і тим більше добра спільно принесемо у наш світ!