event-image

Нані Брегвадзе

11 грудня 2019, середа 19:00

Одеса, Одеський театр опери та балету

9 грудня 2019, понеділок 19:00

Київ , МЦКІ (Жовтневий Палац)

13 грудня 2019, п'ятниця 19:00

Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого

16 грудня 2019, понеділок 19:00

Дніпро, Дніпропетровський академічний театр опери та балету

Без посередникiв
Без сервiсних зборiв
Гарантiя оригiнальностi квитка
Гарантiя повернення
Нані Брегвадзе – заслужена грузинська артистка. Вона співає вже 77 років: коли їй було всього шість, вона вже виконувала пісні під гітару. Незрівнянний вокал, який проникає в саме серце, – це відмінна риса легендарної співачки. Втім, незрівнянною Нані називають не тільки через її унікальний голос, невичерпною енергію та неповторною харизмою. Навіть її ім’я – це щось неповторне, адже воно не існувало до її появи на світ у далекому 1936 році. Батько співачки придумав його спеціально, видозмінивши вже існуюче – Ніна.

Нані співає на великій сцені з 1956 року – саме тоді відбувся її дебют в самодіяльному естрадному оркестрі Грузинського політехнічного інституту, а вже в 1957-му її талант зазначив сам Леонід Утьосов. Почувши Брегвадзе на Всесвітньому фестивалі молоді і студентів, він сказав: «З цієї дівчинки, якщо вона продовжить спів, вийде гарна співачка». Генії не помиляються, Нані Брегвадзе – не просто «хороша співачка», це жива легенда, яка багато років радує шанувальників витонченим неперевершеним вокалом.

Серед її знакових композицій – «Снегопад», «Я вас любил», «Романс о романсе», «Беловежская пуща», «Любовь», «Сумерки». Вона виконує пісні на вірші Пушкіна, Ахмадуліної, Грузинського. За всі десятиліття у виконанні Нані прозвучали сотні пісень, а кожна з них стала особливою, неперевершеною, улюбленою публікою.

Концерти Нані Брегвадзе завжди западають у серце слухачам. Цього разу співачка виступатиме з великим симфонічними оркестром під керівництвом диригента Ніколоза Рачвелі, керівником Державного симфонічного оркестру Грузії. Широко і глибоко зазвучить не тільки вокал Нані, але і музика, яка занурить слухача в світ грузинської пісні, романсу, подарує найяскравіші враження. Виступи Нані завжди збирають аншлаги, адже вона не тільки дарує свою творчість глядачам, але й привозить з собою частинку теплого і гостинного Тбілісі, який завжди широко відкритий для людей з тонким смаком і гарячим серцем.