event-image

HOMO SOVETICUS. Американська комедія & радянська трагедія

4 листопада, понеділок 19:00

Житомир , Житомирський театр ім. І. Кочерги

5 листопада, вівторок 19:00

Київ, Freedom Hall

Без посередникiв
Без сервiсних зборiв
Гарантiя оригiнальностi квитка
Гарантiя повернення
Театр «Ампулка» представляє виставу  «HOMO SOVETIСUS. Американська комедія & радянська трагедія» або «HS» за п’єсою Віктора Шендеровича «Потерпілий Гольдінер».
Продюсер Михайло Бондаренко запросив на постановку найбільш затребуваних і талановитих людей сучасного театру.
Дуже смішну і, в той же час, ліричну  виставу  поставив кращий молодий режисер України – Максим Голенко (Вій 2.0, Афродизіак, Віталік, Кицюня та ін.).
Сценографія та костюми від Лесі Головач – це завжди знак якості! Незвичайні декорації, сценічні знахідки – фірмовий стиль цього художника.
Музику до вистави створили кумири молодого покоління – гурт SHKLO. Музиканти задіяні в епізодичних ролях і, крім того, на сцені тільки «жива музика» в їх виконанні!
Прекрасні артисти – Олександр Ярема (Вульф Гольдінер / Володимир Семенов) та Ольга Жуковцова (Джейн Уотсон / Женя Ровинська) змусять глядачів сміятися до сліз і плакати крізь сміх.
На Брайтоні проти власної волі сплелися долі емігрантів з Харкова – старого комуніста Вульфа Гольдінера і молодої вченої Джейн Уотсон. Від взаємного ворожого ставлення до взаємної симпатії і назад до неприязні, від спасенних бесід до готовності розірвати один одного ці абсолютно різні люди вибудовують свої відносини і змушені зустрічатися два рази в тиждень. Для чого?………….