Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Британський поп-гурт з українським корінням, що працює у стилі дарк-поп, розпочне концерт співачки LP 13 квітня у Палаці Спорту Харкова.

«Bloom Twins»Анна та Софія Купрієнко – родом з України, виросли у передмісті Києва. Почали співати та грати на музичних інструментах у п’ять років.

Діяльність сестер була помічена продюсером рок-групи «Sister Siren» Оленою Чубуклієвою. Група Олени шукала нових учасників, але невдовзі припинила своє існування. Чубуклієва умовила Анну та Софію переїхати до Лондона. За її ж допомогою був підписаний контракт з NEXT Model Management, де починали свою кар’єру Lana Del Rey та Rita Ora. Дівчата потрапили на сторінки глянцевих журналів, таких як  i-D, Wonderland, Flaunt та Vogue.

Музичні твори групи не відзначаються позитивом та марожністю, повністю відповідаючи стилістиці dark pop. За пісню «Fahrenheit» «Bloom Twins» у жовтні 2013 отримали нагороду MTV IGGY Artist of the Week.

У 2015 році британський гурт виступав на розігріві легендарних  Duran Duran  у їх загальнонаціональних турах Великою Британією та Італією.

Талановиті сестри грають на флейті, клавішних, губній гармошці і навчаються грі на барабанах і гітарі.

На даний час «Bloom Twins» випустили три цифрових сингли. Дует співпрацює з VJ Reinish.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.