Каталог
Головна Події Магазин Книги Новини Театр Контакти
Головна Події Магазин Книги Новини Театр Контакти
Головна Новини "Чуваки " в Полтаві

 У суботу, 6 лютого, в Полтавському міському будинку культури театр «Ампулка» презентував виставу «Чуваки не святкують, або Ukrainian».

 

Виставу, яка тривала півтори години, зіграли двоє акторів – Руслан Горовий, за творами якого, власне, вона і поставлена та артист Одеського театру Дмитро Усов. Удвох актори втілили образи близько десяти персонажів: американського військового, українського захисника, бабу Маню, німецького дослідника українських традицій, підлітка закоханого в дорослу жінку, саму набагато страшу за свого юного коханця жінку та інших.

Прем’єру поставив режисер Максим Голенко за творами Руслана Горового, сценограф – Олеся Головач, художник – Нікіта Тітов.

Спектакль про українців та зміни, які відбулися в нашій свідомості та на нашій землі після Майдану, спектакль про українсько-російську війну та долю окремо взятої особистості.

 

   

  Під час гри, актори не лише втілювали різноманітні образи, а й співали та грали на гітарі. Примітно, що говорили живою народною мовою, вживаючи багато суржику та обсценної лексики. Було багато гострих та вдалих жартів, від яких глядачі вибухали сміхом. Покритикували актори і нинішню українську владу.

  Самі постановники так описали своє дійство:

  – Ви побачите те, про що всі знають, але мовчать. Ми скажемо на чорне – чорне, а на біле – біле. Війну назвемо війною, смерть – смертю, зраду – зрадою. Зустрічайте нову класику - те, що скоро будуть вивчати у школах та переказувати дітям. Вистава насичена яскравими подробицями людського існування, в якому кохання й ненависть, жага до життя та невідворотність смерті нерозривні й де кожний герой стикається з необхідністю зробити вибір.

   

  Джерело - KOLO.NEWS Новини Полтави

  Авторка статті -  Ольга Правденко

  Фото -  Ольги Матвієнко

   

  Залишити коментар
  Перед публікацією коментарі проходять модерацію