Каталог
Головна Події Магазин Новини Театр Контакти
Головна Події Магазин Новини Театр Контакти
Головна Майбутні події Ніно Катамадзе

15.11.2020

19:00

Чернігів

Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка

21.11.2020

19:00

Черкаси

Палац культури "Дружба народів"

 

Ніно Катамадзе – це, мабуть, одне з найгучніших імен сучасної музики. Вона – втілення темпераменту, мелодійності, гармонійності і чуттєвості. 9 березня 2020 року Ніно Катамадзе виступить у Харківському академічному театрі опери та балету з великим симфонічним оркестром. Незважаючи на те, що Ніно Катамадзе – справжня грузинка, яка народилася і виросла в Аджарії, її композиції набагато ширше однієї національної традиції. Безумовно, в них присутні етнічні мотиви, але вони переплітаються з безліччю нот і мелодій, перетворюючись в унікальну, інтелектуальну і неймовірно чуттєву музику.

Ніно Катамадзе співає з самого дитинства. Цікаво, що перший виступ співачки, правда танцювальний, відбувся, коли їй було чотири роки, а вже з семи років Ніно співає і навіть гастролює. Не дивно, що багато часу через її гаряче приймають не тільки в рідній Грузії, але і в Україні, Європі, раз на рік проходять концерти в США.

Катамадзе зізнавалась журналістам, що в дитинстві вона хотіла стати чарівником, констатуючи при цьому, що у неї вийшло це зробити – за допомогою музики. Вона чує звуки природи, мелодію життя – і передає це в своїх композиціях. Незважаючи на те, що співає Ніно грузинською, її пісні образні і зрозумілі, вона передає через них свій внутрішній стан, неймовірну енергію і всеосяжну любов..