Каталог
Головна Події Магазин Книги Новини Театр Контакти
Головна Події Магазин Книги Новини Театр Контакти
Головна Майбутні події David Garrett

Unlimited Live 2020

Jamala

26.09.2021

19:00

Харків

ХНАТОБ

 

Девід Гарретт виступить у Харкові в рамках світового турне!

Шоу одного з кращих музикантів сучасності відбудеться 26 вересня 2021 року у ХНАТОБ

Вперше Харків включено в графік світового туру віртуоза Девіда Гаррета. Після голосного EXPLOSIVE LIVE у 2018-2019 роках, він підготував нову, безкомпромісну концертну програму UNLIMITED LIVE в рамках світового туру, що присвячений 10-річчю культового збірника хітів Unlimited – Greatest Hits та ювілею творчості самого Гарретта на сцені. Харкову пощастить наживо послухати та побачити всі кращі роботи Девіда за 10 років та відкрити для себе нові хіти!!!

Для Девіда UNLIMITED — більше, ніж просто назва туру. Це філософія його життя та основа всієї музичної діяльності. Своєю творчістю Девід перевернув засади класичної музики й перетворив скрипку на один з провідних інструментів сучасної альтернативи. За харизму рок-зірки та віртуозність, яка властива кращим інструменталістам свого часу, Гарретта вже охрестили «Скрипаль диявола».

Паганіні серед зірок естради та Джимі Гендрікс серед скрипалів, Девід Гарретт — справжня міжнародна суперзірка, чия творчість стирає кордони між музикою Моцарта і Metallica. Протягом 10 років музичний талант Гарретта було відзначено 24 золотими й 16 платиновими нагородами в Гонконзі, Німеччині, Мексиці, Тайвані, Бразилії, Сінгапурі та інших країнах. Авторські аранжування класичних творів Бетховена і Дебюссі в його концертах легко уживаються з інструментальними версіями таких визнаних хітів поколінь, як ‘Smells Like Teen Spirit “Nirvana,’ Purple Rain ‘Prince,’ Nothing Else Matters” Metallica, ‘November Rain’ Guns N ‘Roses, ‘Viva La Vida’ Coldplay.

До очікуваного концертного туру Девід Гарретт і його команда готувалися більше року. Завдяки використанню ультрасучасних технологій шоу вийшло не тільки музичним, а й кінематографічним. Під час UNLIMITED LIVE на слухачів очікує прогулянка синім морем, Місяцем і футуристичним мегаполісом.

«Я з нетерпінням чекаю туру і, як ніколи, хочу запросити своїх шанувальників у цю захоплюючу музичну подорож», — говорить про майбутні концерти сам музикант.