Привіт, ми знаємо, що ви вже скучили за цікавими ефірами від Ampulka!Тож готуйтеся провести вечер понеділка, в атмосфері справжнього біту 🎤 Ampulka, сумісно з засновником Харківської школи біт боксу Богданом Шапкіним, проведемо годинний ОНЛАЙН – УРОК з біт боксу!
Бажаєш взяти участь у прямому ефірі та навчитись робити круті біти? Переходь на сторінку 👉 Богдана Шапкіна в Instagram – @bogdan.shapkin та дізнавайся усі подробиці🎧 18 травня, 19:00 – СПРАВЖНІЙ ОНЛАЙН — УРОК з БІТ БОКСУ — на сторінці @ampulka_ua в Instagram🤘🔥

15 жовтня в 19.00 в Філармонії виступить Вахтанг Кікабідзе з концертною програмою «З Грузії з любов’ю»
Вахтанга Кікабідзе знають і люблять представники кількох поколінь. Він популярний серед представників багатьох культур і національностей. Публіку підкорили талант актора й обеззброююча чарівність співака. І навіть в свої 80 великий артист радує своїх шанувальників чудовим виконанням і щирою посмішкою.
«Чіто-Грито», «Мої роки – моє багатство» і ще багато чудових композицій з найпотужнішою енергетикою прозвучать на концерті Вахтанга Кікабідзе.
Живий звук і особлива атмосфера, щирі емоції та грузинський колорит!
Приходьте почути кращі пісні маестро, зробіть незабутній подарунок близьким, рідним, дорогим людям!
До зустрічі! З любов’ю з Грузії для вас!

 

Сьогодні – 28 квітня 1999, завдяки нашому Big Boss – Михайлу Бондаренко, народилися МИ, команда зухвалих і молодих, креативних і спрямованих до незвіданих вершин – Ampulka🥳 Нам 21 – ми досягли остаточного ментального повноліття, тому зустрічаємо труднощі відважно, і категорично радіємо всім перемогам! Удачі нам, дякуємо вам, що з нами! Ура!🥳

21 вересня стіни оновленого залу Харківської філармонії наповняться проникливими мотивами грузинських мелодій. Маестро Вахтанг Кікабідзе зустрінеться з українським глядачем та виконає неперевершені музичні твори зі свого репертуару.

Лауреат міжнародних пісенних конкурсів і кінофестивалів, почесний громадянин міста Тбілісі, народний артист Грузії, заслужений артист України Кікабідзе пройшов довгий та тернистий шлях до бажаного визнання. Понад 60 років присвячені сцені та кіно. Мільйони сердець декількох поколінь шанувальників, скорених виразністю та проникливістю тембру голосу.

Свіжість гірського повітря, солодкий та терпкий присмак винограду, відважність справжніх грузинських чоловіків та багато інших асоціацій з’являються в уяві, коли слухаєш пісні, які співає Вахтанг Кікабідзе. Відомі грузинські твори «Тбілісо» та «Суліко», золоті шлягери «Мої роки – моє багатство», «Чіто-Гріто», не дивлячись на роки, популярні і досі.

Молодий душею співак, актор, режисер та сценарист постійно гастролює. П’ять континентів аплодувало виступам Вахтанга Костянтиновича.

22 вересня о 19 годині відомий 81-річний співак та актор, народжений в Тбілісі, зачарує своєрідним колоритом голосу та подарує кожному щиру посмішку! Маестро з нетерпіння чекає на зустріч з Вами та Вашими рідними у залі Харківської філармонії.