Вже цієї п’ятниці, 8 березня, харків’яни та гості міста зможуть насолоджуватися неймовірним співом італійського тенора Алессандро Сафіна у стінах ХНАТОБ.

Італійський співак відомий у всьому світі. Велике бажання популяризувати класичне оперне мистецтво надихнуло сучасного «музичного винахідника» Алессандро Сафіна на створення власного музичного стилю – «оперний рок». Вдале поєднання класичного та популярного жанрів знайшло відгук у серцях мільйонів шанувальників. Не таємниця, що творчість Алессандро Сафіна дуже вподобала королева Великобританії Єлизавета ІІ.

Зіркові дуети з Сарою Брайтман, Елтоном Джоном та Еваном МакГрегором, Барбарою Хендрікс, Сумі Йо, спільний виступ з Дженіфер Лопес та Чаком Канн, зйомки у серіалі «Клон» – лише невеликий перелік цікавих фактів з творчого життя ліричного тенора.

Секрет популярності італійського виконавця не тільки в гіпнотичному чарівному тембрі голосу, а й у дивовижній силі чоловічої привабливості. Яскрава харизма та широка щира посмішка Алессандро Сафіна незабутні.

На великому концерті, що невдовзі відбудеться у Харкові, пролунають як відомі класичні твори, так і улюблені композиції з 30-річного творчого доробку виконавця у супроводі великого симфонічного оркестру.