Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Команда відомого всій країні коміка та ведучого Сергія Притули вже підготувала свіженький набір неймовірно веселих скетчів, приголомшливих жартів, вражаючих мініатюр та замальовок на буденні теми життя, і готова потішити Вас своїм новеньким шоу до дня сміху. Безліч історій про кохання та дружбу, сімейні стосунки, прості речі, які щоденно зустрічаються кожному з нас. Зрозумілі та близькі для освідомлення жарти неодмінно сподобаються глядачам.

Унікальний україномовний гумористичний проект, що трактує вчинки людей крізь призму позитиву, був створений у 2010 року. За 9 років існування колективу, що незмінно очолює Сергій Притула, артистам вдалося значно підвищити рівень написання матеріалів та акторської майстерності. Сценарії створюються усіма учасниками колективу. Харизматичні промальовані ролі, у які перевтілюються хлопці на сцені, зрозумілі глядачеві з першої миті виступу. Зараз до складу входять: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук та Сергій Притула.

Тур весна-літо 2019 містами України розпочнеться 31 березня з міста Черкаси і триватиме до кінця серпня. Тож чекайте на порцію гуморотерапії у Вашому місті. «Вар’яти» запрошуть Вас на свято гумору і гарантують особливо приємний та позитивний вечір у їх компанії.

"Вар'яти" в Черкасах 31 березня

31 березня – день виборів Президента України. Як законослухняні громадяни країни, "Вар'яти" також зроблять свій вибір. І так співпало, що робитимуть його не за місцем реєстрації, а в Черкасах. Вдень проголосують, а ввечері чекають на усіх у ПК Дружба народів, де покажуть нову 2-годинну програму. Усі на вибори! І на "Вар'ятів"! ;)31.03 – Черкаси, ПК Дружба народів, 19.00. Квитки: http://bit.ly/2W33uEg

Опубліковано Сергій Притула – Вар'яти-шоу Вівторок, 19 березня 2019 р.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.