Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Оскару лише десять. Страшний невиліковний діагноз назавжди знищує його мрії та плани. Раптово у найтяжчий для хлопця час з’являється дивакувата пані у рожевому вбранні, що відкриває для нього Бога та лікує відчай вірою.

Роман сучасного французького письменника та драматурга Еріка-Емануеля Шмітта вийшов друком у 2002 році. Перше театральне втілення в Україні отримав у 2006 році.

У 2015 році вистава режисера Ростислава Держипільського з Ірмою Вітовською у ролі Рожевої Пані (Івано-Франківський обласний музично-драматичний театр ім. Івана Франка) стала суспільним благодійним проектом. Мета проекту: звернути увагу суспільства на проблеми паліативної допомоги.

Особливість постановки Ростислава Держипільського полягає у її багатоголоссі. Така адаптація тексту Шмітта допомогає якнайкраще розкрити усі образи твору. Важливу роль грають художнє та музичне супроводження. Неймовірні анімаційні ефекти Андрія Ярмоленка та проникливі пісні Святослава Вакарчука створюють неповторну атмосферу.

Вистава, що змінює світогляд глядачів, розчулює та перероджує, кожного разу збирає повні зали. У квітні 2019 року історію маленького хворого хлопчика та дивовижної Рожевої Пані можна буде переглянути у Львові, Миколаїві та Одесі.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.