event-image

Ніно Катамадзе

09 березня 2020 року, понеділок 19:00

Харків

ХНАТОБ

04 березня 2020 року, середа 19:00

Дніпро

Дніпропетровський академічний театр опери та балету

06 березня 2020 року, п’ятниця 19:00

Полтава

Палац дозвілля "Листопад"

02 березня 2020 року, понеділок 19:00

Житомир

Житомирський театр ім. І. Кочерги

08 березня 2020 року, неділя 19:00

Запоріжжя

ДК Дніпроспецсталь

13 березня 2020 року, п'ятниця 19:00

Черкаси

Палац культури "Дружба народів"

15 березня 2020 року, неділя 19:00

Чернігів

Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка

11 березня 2020 року, середа 19:00

Вінниця

Будинок офіцерів

Без посередникiв
Без сервiсних зборiв
Гарантiя оригiнальностi квитка
Гарантiя повернення
Ніно Катамадзе – це, мабуть, одне з найгучніших імен сучасної музики. Вона – втілення темпераменту, мелодійності, гармонійності і чуттєвості. 9 березня 2020 року Ніно Катамадзе виступить у Харківському академічному театрі опери та балету з великим симфонічним оркестром. Незважаючи на те, що Ніно Катамадзе – справжня грузинка, яка народилася і виросла в Аджарії, її композиції набагато ширше однієї національної традиції. Безумовно, в них присутні етнічні мотиви, але вони переплітаються з безліччю нот і мелодій, перетворюючись в унікальну, інтелектуальну і неймовірно чуттєву музику.
Ніно Катамадзе співає з самого дитинства. Цікаво, що перший виступ співачки, правда танцювальний, відбувся, коли їй було чотири роки, а вже з семи років Ніно співає і навіть гастролює. Не дивно, що багато часу через її гаряче приймають не тільки в рідній Грузії, але і в Україні, Європі, раз на рік проходять концерти в США.
Катамадзе зізнавалась журналістам, що в дитинстві вона хотіла стати чарівником, констатуючи при цьому, що у неї вийшло це зробити – за допомогою музики. Вона чує звуки природи, мелодію життя – і передає це в своїх композиціях. Незважаючи на те, що співає Ніно грузинською, її пісні образні і зрозумілі, вона передає через них свій внутрішній стан, неймовірну енергію і всеосяжну любов.
До  Харкова 9 березня Ніно Катамадзе привезе з собою весну і музику. Зараз співачка виступає в супроводі молодих музикантів, які, як і вона, повністю відкриті для експериментів і творчості. А супровід симфонічного оркестру ще ширше розкриє звучання її композицій.